Lot of 100 Lenovo 45W AC Adapters ADLX45NCC3A / ADLX45NCC2A
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
Lot of 100 Genuine Lenovo 45W 20V 2.25A AC Adapters. Models include ADLX45NCC3A and ADLX45NCC2A. Bulk sale.